MENÜ
Haberler GAZBİR - GAZMER Sertifika Takip Uygulaması kullanıcılarına tanıtıldı.

‘’GAZBİR - GAZMER Sertifika Takip Uygulaması’’ sunumumuz Silence İstanbul Convention Center da SZUTEST Uygunluk Değerlendirme A.Ş. Yetkililerinin sponsorluğunda gerçekleşmiştir. Ülkemizin önde gelen Onaylanmış Kuruluşlarından olan SZUTEST Uygunluk Değerlendirme A.Ş. Doğal Gaz Cihaz Üreticileri / İthalatçıları ile Gaz Dağıtım kuruluşlarının yetkilileri ve Bilim Sanayi Bakanlığı görevlilerinin de yer aldığı seçkin bir davetli topluluğuna yeni yürürlüğe giren ‘’2016/426/AB GAZ YAKAN CİHAZLARA DAİR YÖNETMELİK ( GAR )’’ hakkında bir bilgilendirme sunumu yapmıştır. GAZBİR- GAZMER Sertifika Uzmanımız Sefa CANDEMİR Onaylanmış Kuruluş yetkilileri ile Doğal Gaz Cihaz Üreticileri / İthalatçılarının talebi üzerine ‘’GAZBİR- GAZMER Sertifika Takip Uygulaması’’ hakkında bir seminer vermiştir.

 

Gerçekleşen seminerde Sertifika Takip Uygulamasının ne tür bir ihtiyaçtan doğduğu, hangi kuruluşlar tarafından talep edildiği ilk olarak ne zaman gündeme geldiği ve amacı hakkında bilgiler verdi . Sefa Bey ayrıca uygulamanın kimleri ve hangi tarafları etkilediği, ne tür yararlarının görüldüğü ile gelecek hedefleri hakkında bizi aydınlattı.

 

Bunun yanında ‘’GAZBİR - GAZMER Sertifika Takip Uygulaması’’ nın nasıl çalıştığını birebir adım adım pratik olarak uygulamalı olarak gösterdi.

Böylelikle Onaylanmış Kuruluşlar ile Doğal Gaz Cihaz Üreticileri / İthalatçıları ile Gaz Dağıtım kuruluşlarının yetkilileri ve Bilim Sanayi Bakanlığı görevlilerine uygulamadaki yenilikleri gösterme imkanı buldu.