MENÜ
Haberler GAZBİR-GAZMER ANDRONACO S.A.S ‘da Teknik Kontroller Gerçekleştirildi.

GAZBİR GAZMER Ürün Geliştirme Sektör Komitesince Polietilen Vana Üreticisi ANDRONACO S.A.S.‘da Teknik Kontroller Gerçekleştirildi.

Türkiye ile birlikte gelişen Doğal Gaz Sektöründe yer alan ürünlerin teknik emniyet ve kullanım uygunluğunun sürdürülebilirliği ve takibini sağlayan, kurulduğu günün dinamizmi ile 10. Yıla ulaşmanın tecrübesini paydaşlarına aktaran GAZBİR GAZMER tarafından, Polietilen vana üreticisi ANDRONACO S.A.S. fabrikasında imalat değerlendirmesinde bulunuldu.

Organizasyonu üstlenen distribütör firma NTG Plastik yöneticileri ile Doğal gaz dağıtım şirketleri teknik yetkililerinden oluşan GAZBİR GAZMER Ürün Geliştirme Sektör Komitesi üyelerince, Fransa‘nın Lyon kentinde 12 kişilik uzman kadro ile 24 – 25 Mayıs 2018 tarihlerinde iki gün süren imalat değerlendirme kontrollerinde. Teknik Şartnameler ve genel kriterler bazında üretim süreçleri yerinde gözlemlenmiş, edinilen veriler GAZBİR GAZMER Genel Müdürü Mustafa Ali AKMAN’ın onayı ile sonuç raporu oluşturulmuştur.

    

Üretici firma yetkililerine, Türkiye doğal gaz piyasası hakkında genel bilgilendirmelerde bulunulmasının yanı sıra altyapı uygulama detaylarının aktarılarak karşılıklı bilgi paylaşılması şeklinde yoğun geçen bu organizasyon sonrası katılımcıların yorgunluğu, gerçekleştirilen şehir turu ile yerini keyifli vakit geçirmenin memnuniyetine bıraktı.x