MENÜ
Haberler Koronavirüs (Covid-19) Tedbirleri Hakkında

Son günlerde ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan Covid-19 virüsünün etkileri kapsamında şirketimiz bünyesinde; bilgilendirme, farkındalık, hijyen, koruyucu tedbirler ve hizmet sürekliliği için çeşitli önlemler almaktayız.

Bu süreçte önceliğimiz; müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini sağlamak, hizmet sürekliliğini güvence altına almak ve hep birlikte Covid-19 virüsünün yaratabileceği olumsuz etkileri minimum düzeyde tutmaktır.

Hastalığın yayılmasına engel olmak için merkez ve şubelerimizde alınan tedbirler kapsamında ;Mart Ayında başlamış olduğumuz dezenfeksiyon çalışmalarımızı, kademeli olarak açacağımız diğer sınav merkezlerimizde de uygulamaya başlamış bulunuyoruz.

Bu kritik süreçte saha ekiplerimizin ve ofis çalışanlarımızın kişisel ve çalışma alanı hijyenlerini sağlaması amacı ile gerekli ekipman ve dezenfektanlar temin edilmiş, gerekli eğitimler tüm personellerimize verilmiştir.

Bu kapsamda gerekli bütün tedbirleri etkin bir şekilde aldığımızı ve kesintisiz hizmet kalitemizi sürdüreceğimizi bilgilerine sunarız.

 

01.06.2020x