/  Anasayfa
SINAV VE BELGELENDİRME

Sık Sorulan Sorular (SSS)

1.Sınav sonuçlarımı ve belgemi nasıl sorgulayabilirmiyim?

Kimlik bilgileriniz ile sınav sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. Sınav sonucunuzu öğrenmek için tıklayınız.

2.Belgemi ne zaman teslim alabilirim?

Belge basımı gerçekleştikten sonra www.myk.gov.tr adresinde aday bilgi sorgulama ekranında belirtilen, 'matbaa tarafından belge kuruluşa gönderildi' ifadesini gördükten sonra 5(beş) iş günü içerisinde GAZMER tarafından belgeniz tarafınıza gönderilecektir.

3.Teşviğe başvurdum.Geri ödemeyi ne zaman ve hangi hesaba gönderilecek?

Teşvik geri ödemeleri Bakanlık tarafından yapılmaktadır. Belge Talep formunda belirtmiş olduğunuz şahsi IBAN hesap no'suna sınav yapıldıktan sonraki ayın 20-25'i arasında ödemeler yapılacaktır. Ödeme durumu www.myk.gov.tr adresinde aday bilgi sorgulama ekranında görüntülenebilir. Her adayın sadece bir kez teşvik desteğinden yararlanma hakkı bulunmaktadır.

4.Belgem hangi adresime gönderilecek?

Belgeniz Belge Talep Formunda belirtmiş olduğunuz belge teslim adresine (ikamet, iş, vb.) gönderilecektir. 

5.Belgemi teslim alana kadar, başarı durumumu gösterir bir yazı gönderebilir misiniz?

GAZMER olarak belge gönderimi öncesi başarı durumu yazısı düzenleme yetkisine sahip değiliz. www.myk.gov.tr adresinde başari durumunuzu görüntülemiş olduğunuz sayfanın çiıktısını alarak, başarı belgesi talep eden kurum ve kuruluşlara teslim edebilirsiniz.

6.Belgemi kaybettim, ne yapabilirim?

www.gazmer.com.tr’de yer alan Personel Belgelendirme Fiyat Listesinde belirtilmiş olan kayıp belge düzenleme ücreti, GAZMER Hesabına yatırıldıktan sonra, yeni belge talebinizi dekont ile beraber info@gazmer.com.tr adresine mail atmanız durumunda, sizinle iletişim sağlanarak kayıp belge basım işlemleriniz başlatılacaktır.

Yazdır  l 
KVKK | Copyright © Gazmer Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği Gazbir İştirakidir. | Yazılım K7