/  Anasayfa
SINAV VE BELGELENDİRME

Başvuru ve Sınav İşlemleri

Bireysel Başvuru

Bireysel başvurular, direkt başvuru ve/veya uzaktan başvuru (posta, e-posta ve/veya web) şeklinde kabul edilir. Sınav organizasyonları programlı ve/veya talebe bağlı olarak programsız gerçekleştirilmektedir.

Posta Başvurusu: Posta yolu ile başvuru yapmak için Belge Talep Formunu doldurarak, “Esentepe Mah. Cevizli D100 Güney Yanyol No:25 / 2073 Lapis Han 34860 Soğanlık/Kartal/İstanbul” adresine iletiniz.

E-posta Başvurusu: E-posta yolu ile başvuru yapmak için Aday Başvuru Formu'nu doldurarak, personelbelgelendirme@gazmer.com.tr adresine iletiniz.

Web Başvurusu: Web sitesi üzerinden bireysel başvuru yapmak için tıklayınız.

 

* Personel Belgelendirme Hizmetleri hakkında daha Ayrıntılı Bilgi İçin Muhammet Bey'e 0530 063 97 07 erişim sağlayabilirsiniz.

 

Tek Nokta Başvurusu

Tek nokta başvuruları, direkt başvuru ve/veya uzaktan başvuru (posta, e-posta ve/veya web) şeklinde kabul edilir.

İşverenleri tarafından sınav başvuruları topluca yapılan adaylar için, işverenin söz konusu evrakları topluca merkezimize iletmesi ile de başvuru gerçekleştirilebilir.

Posta Başvurusu: Posta yolu ile başvuru yapmak için kişiler için Belge Talep Formunu doldurarak, “Esentepe Mah. Cevizli D100 Güney Yanyol No:25 / 2073 Lapis Han 34860 Soğanlık/Kartal/İstanbul” adresine iletiniz. 

E-posta Başvurusu: Toplu kayıtlarda şirket yetkilileri ile F.B.01.30 Aday Başvuru Dosyası ile tek seferde başvuru sahibi tüm kişilerin bilgileri alınabilmekte ve sisteme yüklenebilmektedir. E-posta yolu ile başvuru yapmak için Aday Başvuru Formu'nu doldurarak, personelbelgelendirme@gazmer.com.tr adresine iletiniz.

Web Başvurusu: Toplu başvuru yapılacak şirketlere sistem üzerinden TEKNOKTA GİRİŞ yetkisi verilerek sadece kendi şirketindeki kişilerin bilgilerini giriş yapabilme yetkisi verilmektedir. Web sitesi üzerinden tek nokta başvurusu yapmak için tıklayınız.

 Sınav duyuruları e-posta ekinde F.B.01.30 Aday Başvuru Dosyası olacak şekilde ilgili Gaz Dağıtım/Dernek/Kuruluş Yetkilisine ve kayıtlı e-posta adreslerine iletilir.

Gaz Dağıtım/Dernek/Kuruluş Yetkilisi Aday Başvuru Dosyasını e-posta ile göndermesi ile adaylar ilgili sınavlara kaydedilir.

 

* Personel Belgelendirme Hizmetleri hakkında daha Ayrıntılı Bilgi İçin Muhammet Bey'e 0530 063 97 07 erişim sağlayabilirsiniz.

 

Yazdır  l 
KVKK | Copyright © Gazmer Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği Gazbir İştirakidir. | Yazılım K7