/  Anasayfa
Menü

Doğal Gaz İç Tesisat Mühendis Yeterlilik Belgesi

 

DOĞAL GAZ İÇ TESİSATI MÜHENDİSLİK YETERLİLİK PERSONELİ SERTİFİKA PROGRAMI
 
DOĞAL GAZ İÇ TESİSATI MÜHENDİSLİK YETERLİLİK PERSONELİ SERTİFİKASI  İçin Başvuru

 

Bireysel Başvuru

Bireysel başvurular, direkt başvuru ve/veya uzaktan başvuru (posta, e-posta ve/veya web) şeklinde kabul edilir. Sınav organizasyonları programlı ve/veya talebe bağlı olarak programsız gerçekleştirilmektedir.

Posta Başvurusu: Posta yolu ile başvuru yapmak için Belge Talep Formunu doldurarak, “Esentepe Mah. Cevizli D100 Güney Yanyol No:25 / 2073 Lapis Han 34860 Soğanlık/Kartal/İstanbul” adresine iletiniz.

E-posta Başvurusu: E-posta yolu ile başvuru yapmak için Aday Başvuru Formu'nu doldurarak, basvuru@gazmer.com.tr adresine iletiniz.

Web Başvurusu: Web sitesi üzerinden bireysel başvuru yapmak için tıklayınız.

 

* Personel Belgelendirme Hizmetleri hakkında daha Ayrıntılı Bilgi İçin Muhammet Ali GÖR Bey'e 0530 063 97 07 erişim sağlayabilirsiniz.

 

Tek Nokta Başvurusu

Tek nokta başvuruları, direkt başvuru ve/veya uzaktan başvuru (posta, e-posta ve/veya web) şeklinde kabul edilir.

İşverenleri tarafından sınav başvuruları topluca yapılan adaylar için, işverenin söz konusu evrakları topluca merkezimize iletmesi ile de başvuru gerçekleştirilebilir.

Posta Başvurusu: Posta yolu ile başvuru yapmak için kişiler için Belge Talep Formunu doldurarak, “Esentepe Mah. Cevizli D100 Güney Yanyol No:25 / 2073 Lapis Han 34860 Soğanlık/Kartal/İstanbul” adresine iletiniz. 

E-posta Başvurusu: Toplu kayıtlarda şirket yetkilileri ile F.B.01.30 Aday Başvuru Dosyası ile tek seferde başvuru sahibi tüm kişilerin bilgileri alınabilmekte ve sisteme yüklenebilmektedir. E-posta yolu ile başvuru yapmak için Aday Başvuru Formu'nu doldurarak, basvuru@gazmer.com.tr adresine iletiniz.

Web Başvurusu: Toplu başvuru yapılacak şirketlere sistem üzerinden TEKNOKTA GİRİŞ yetkisi verilerek sadece kendi şirketindeki kişilerin bilgilerini giriş yapabilme yetkisi verilmektedir. Web sitesi üzerinden tek nokta başvurusu yapmak için tıklayınız.

 Sınav duyuruları e-posta ekinde F.B.01.30 Aday Başvuru Dosyası olacak şekilde ilgili Gaz Dağıtım/Dernek/Kuruluş Yetkilisine ve kayıtlı e-posta adreslerine iletilir.

Gaz Dağıtım/Dernek/Kuruluş Yetkilisi Aday Başvuru Dosyasını e-posta ile göndermesi ile adaylar ilgili sınavlara kaydedilir.

 

* Personel Belgelendirme Hizmetleri hakkında daha Ayrıntılı Bilgi İçin Muhammet Ali GÖR Bey'e 0530 063 97 07 erişim sağlayabilirsiniz.

 

PERSONEL BELGELENDİRME HİZMET bedeli FİYAT LİSTESİ için Tıklayınız
Yazdır  l 
KVKK | Copyright © Gazmer Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği Gazbir İştirakidir. | Yazılım K7